Elvento

Tagastusõigus

Enamiku müüdavaid uusi avamata kaupu saab tagastada 30 päeva jooksul pärast ostmist, kui meie tagasisaatmispoliitika erandites pole seda märgitud. 

Kehtiva ostutõendiga ostutehingute eest saadav tulu vahetatakse välja või  kantakse teie kontole või tagastatakse Tagasimaksed tehakse algse makseviisi korral (krediitkaart, PayPal jne), kui meie tagasisaatmispoliitika erandites pole seda märgitud. Kinkekaardiga või kupongiga tehtud ostude eest saadud tagasimaksed tagastatakse poekrediidina.

Dokumentatsioon

Kui teil puuduvad kviitungid, võime selle oma süsteemis üles leida. Krediit- või deebetkaardiga või tšekiga tehtud ostude laekumised võivad meie süsteemis asuda 90 päeva jooksul pärast ostmist. 

Tagastamiskulud

Algsed saatmiskulud tagastatakse täielikult, kui tagastamine on tingitud kodudepoo veast. Võib kehtida erandeid. Üksused tuleb koos kõigi komponentidega tagastada täieliku tagasimakse saamiseks.

Tagasisaatmispoliitika kirjalikud koopiad edastatakse nõudmisel.

Ohtlike materjalide tagasisaatmispoliitika

Ohutusnõuete tõttu ei saa tuleohtlikke vedelikke või gaase kasutavaid esemeid posti teel tagasi saata, isegi kui ese on nendest materjalidest tühjendatud. Palun tagastage tooted, mis kasutavad tuleohtlikke vedelikke / gaase või muid ohtlikke materjale kokkuleppel läbi meie kontakttelefoni

Saadame teile pakkumise lähima 24-48h jooksul.