Elvento

ELVENTO

Tööstus

Omadused

Show value(s)

Rakendusvaldkond

Show value(s)

Bränd

Tehnoloogiad

Show value(s)

Showing the single result

  • Elvento jääsulax
    Eemaldusvahendid

    Jääsulatusvahend – Jääsulax

    5.0020.42 Select options

Jääsulataja

Jääsulataja on mineraalsooladest valmistatud graanulid. Need toimivad jää sulamise kiirendajatena, samal põhimõttel nagu soolase vesi, kuid millel on tavalisest veest madalam külmumispunkt.

Kui kallata jäätükile, see lahustub ja imbub jäässe, kus moodustab selle alla vedela kihi. See nõrgestab jääd ja muudab selle mahavõtmise lihtsamaks.

Variatsioonid

Erinevad turul olevad tooted võivad sisaldada erinevaid koostisosi, kuid need on peamised kemikaalid, mida võite jääsulatus tootes oodata.

1) Naatriumkloriid

Mis puutub kuludesse, siis see on nimekirja kõige ökonoomsem variant. Naatriumkloriidi probleem seisneb selles, et see töötab ainult jääl, mille temperatuur on üle -26 C kraadi.

Teine probleem, mille üle on kaebusi, on naatriumkloriidi kahjulik mõju betoonkonstruktsioonidele. Mineraal kujutab endast ohtu ka koduloomadele.

2) Kaaliumkloriid

Oma omadustelt ja toimivuselt sarnaneb see soolaga, kuid vähem mürgine. Seda kasutatakse peamiselt vähem külmadel talvedel.

3) Kaltsiumkloriid

See töötab talvel kuni -28 C kraadiga ja varasemate võimalustega võrreldes kiiremini. See tõmbab vett ligi ja tekitab reaktsiooni, mille tulemuseks on kuumus. Nii suudab see lahustada kui jää peal istuv kemikaal.

4) Magneesiumkloriid

Magneesiumil on sarnasusi kaltsiumkloriidiga, välja arvatud asjaolu, et see töötab ainult kuni -15 C kraadini.

5) Karbamiid

Uurea on jääsulatajana väga tõhus, kuid negatiivne külg muudab selle kasutamatuks paljudes valdkondades. See sisaldab söövitavaid kemikaale, mis nõrgestavad oluliselt betooni ja muid konstruktsioonimaterjale. Keskkonnakaitsjad heidutavad selle kasutamist.

6) Kaltsium magneesiumatsetaa

See on lubjakivist ja äädikhappest valmistatud mineraal. See on keskkonnasõbralik.

7) Liiv

Liiv on nutikas viis veojõu suurendamiseks jääl , et tagada ohutu sõit, kuid see ei lahusta jääd.

Rakendamine

Võimalusel piserdage kemikaali just siis, kui lumi hakkab sadama, see hoiab ära liiga tugeva jää kogunemise.

Omadused

Tõhusus. Mineraal peaks hakkama tööle 25 minuti jooksul, kui ei, siis on temperatuurid selle kemikaali jaoks liiga madalad. Vaheta tugevama vastu, kuni aega veel on.

Kasutage graanuleid ja kristalle.

Kui otsite jääsulatajat, mida juba tardunud jääle puistata, valige graanulid või kristallid. Vedelikud on tõhusad, kuid ennetava meetmena. Kui peate kasutama jääsulatus helbeid, jäägu need viimaseks võimaluseks, need on väga tõhusad.

Puudused

Jääsulatajad võivad olla ohtlikud nii inimestele kui ka lemmikloomadele kui neid üle kasutada. Sellisel korral võivad need kahjustada ka teie sõiduteed ja muru. Pidage neid tegureid silmas, kui valite jääsulatajat, et saada kõige vähem söövitav ja kahjulik.

Neid tooteid tuleks kasutada väga säästlikult.

Saadame teile pakkumise lähima 24-48h jooksul.