Elvento

Tööstus

Omadused

Näita kõiki parameetreid

Rakendusvaldkond

Näita kõiki parameetreid

Bränd

Tehnoloogiad

Näita kõiki parameetreid

Kahepoolne teip

See on köiteteip, mille mõlemal küljel on liimid. See võimaldab teil esemeid omavahel siduda nii, et nende vahel jookseb teip. Kahepoolseid teipe on erineval kujul, õhuke teibiriba, maatriksiga teip või paksem vahtkumm teip, mis suudab isegi heli isoleerida.

Kahepoolsed teibid on ehitatud vastavalt erinevatele vajadustele. Tulevikus hõlpsaks reguleerimiseks võite soovida püsivat sidet või lihtsalt madalat kleepuvust. Enne konkreetse lindi peale asumist on oluline rääkida liimieksperdiga.

Kasutusvaldkonnad

  • Seda kasutatakse kattuvates õmblustes, et vältida vee imbumist
  • Selle abil saate ajutiselt kinnitada midagi, mis on valmis püsivaks fikseerimiseks.
  • Põrandakaitseks

Rakendamine

  1. Lõigake rullist teip, mida soovite kasutada.
  2. Asetage lõigatud lint objekti tagaküljele. Vajutage see alla ja eemaldage kõik kortsud.
  3. Kinnitage teine ​​objekt ja vajutage õrnalt. Sõrmi kasutades veenduge, et kõik nurgad on kindlad.

Omadused

Korralik teip peaks püsima nii kaua, kui vaja, ilma lisapingeteta ja vastu pidama ka kõrgetel temperatuuridel.

Lint peab olema vormitav. Selleks, et lint töötaks keerukates masinates, peab see olema paindlik ja kergesti venitatav. See peaks hõlpsalt ja tõhusalt objekti ümber vormima. 

Temperatuuriks valmistumine

Kummagi pinna temperatuur võib mõjutada tugevust. Teine temperatuuriga seotud aspekt on lindi paksus, see, kuidas teip reageerib temperatuuridele, sõltub selle paksusest.

Liiga madal temperatuur põhjustab nõrgema sideme, samas kui liiga kõrge temperatuur sulatab liimi.

Pindade puhastamine

Enne liimi kandmist mis tahes pinnale tuleb see põhjalikult pesta ja kuivatada. Isegi väikseim kogus tolmu või õli võib sidet nõrgendada. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks peske pinnad alkoholiga ja kuivatage täielikult. Liimi ja objekti vahel ei tohiks olla midagi, mis võiks olla takistuseks.

Keemiline migratsioon

Mõned materjalid on valmistatud õlidest ja plastifikaatoritest, mida külgnevad materjalid võivad kergesti omastada. Seda nimetatakse keemiliseks migratsiooniks, kui vedelikud liiguvad põhimaterjalist absorbeerivasse materjali.

Teibid toimivad mõnikord absorbeerijatena ja tühjendavad vedelikke materjalidelt. Selle vältimiseks võite kasutada selliste kalduvustega materjalide jaoks mõeldud teipi.

Kui teip imab vedelikku, läheb selle kleepuv materjal sassi ja nõrgeneb. PVC materjalidele, mis on keemilisele migratsioonile vastupidavad, on ette nähtud mõned teibid.

Eelised

  • Teip on suhteliselt püsiv.
  • See ei tekita liimisegu.
  • Soodne ja kiire alternatiiv

Puudused

  • Kasutatava tüübi halb valik võib põhjustada kehvemaid tulemusi ja ümbertegemine võib kujuneda kulukaks

 Eemaldamine

Kui lihtsalt eemaldamine ei toimi, võite kasutada fööni. Hoidke juba soojendatud fööne teibist mõne sentimeetri kaugusel ja suunake kuum õhk üle teibi. Pöörake rohkem tähelepanu servadele ja nurkadele. See nõrgestab teipi ja mõne minuti pärast võite proovida mõne serva terava esemega ära korjata. Kui mõni tükk jääb alles, puhuge neid fööniga veel või proovige seebi ja veega maha hõõruda.

Äädika kasutamine tõrksate plekkide korral. Segage liiter vett ja veidi äädikat ning peske sellega ülejäänud teibi tükid maha. Kastke paks kangas lahusesse ja kandke see ringjate liigutustega üle tugevate plekkide.

Saadame teile pakkumise lähima 24-48h jooksul.