Elvento

Tööstus

Omadused

Näita kõiki parameetreid

Rakendusvaldkond

Näita kõiki parameetreid

Bränd

Tehnoloogiad

Näita kõiki parameetreid

Üksiktulemused

 • Eemaldusvahendid

  Rooste- ja katlakivi eemaldaja – Rust and Lime Remover

  21.66 Add to cart

Katlakivi eemaldaja

Katlakivi eemaldajad ehk katlakivi eemaldus ained on keemilised ained, mida kasutatakse lubjakivi eemaldamiseks pinnalt, mis on pidevalt kuuma veega kokkupuutes.

Need pinnad võivad olla valmistatud klaasist või isegi keraamikast. Seda tüüpi lubjakivi levinumad kohad on köök ja vannituba.

Köögis leidub seda veekeetjates ja boilerites. See võib ilmneda valge või pruuni värvina, sest vees on rauaühendeid. Katlakivi eemaldajaid peetakse ohutuks, kuna klaas ja keraamika ei reageeri enamiku hapetega.

Tööpõhimõte

See tungib läbi lubjakivi ja nõrgendab seda, et võimaldada kergesti mahapesemist. 

Teavet ei pruugita toote märgistusel esitada, kuid enamik lahendusi sisaldab mõnda neist komponentidest või enamikku neist.

 • Äädikhape
 • Sidrunhape
 • Glükoolhape
 • Fosforhape
 • Vesinikkloriidhape

Kui toode sisaldab hapet, mainitakse seda enamasti happena, ilma selle tegelikku nimetust pikemalt selgitamata. Kui tunnete end nende tehases toodetud toodete kasutamisel ebaturvaliselt, võite kasutada sidrunhapet omatehtud katlakivieemaldus lahuse valmistamiseks.

Katlakivi eemaldamise oluline aspekt on see, et mõned tooted nõuavad katlakivi eemaldamise protsessi umbes kolm korda. Kui ostate kemikaali kotikese, proovige seda mitte korraga kasutada või lugege enne kasutamist lihtsalt juhiseid.

Kui soovite minimeerida kahjustusi, mida kemikaal võib substraadile põhjustada, võite kasutada nõrka kemikaali, nagu sidrun- või äädikhape. Peaksite siiski arvestama, et need happed ei ole nii tugevad kui nende alternatiivid ega pruugi olla nii tõhusad.

Näideteks katlakivi eemaldajatena on vesinikkloriidhape ja fosforhape; need suudavad väga lühikese ajaga eemaldada mis tahes materjalist peaaegu igasuguse lubjakivi. Negatiivne külg on aga nende negatiivne mõju alusmaterjalile.

Mõned tootjad võtavad vastu ideed lisada oma lahustesse puhverdatud kemikaale, et vähendada nende mõju substraadi materjalile. Nii saate kasutada tugevaid kemikaale mis tahes materjalile, kartmata aluspinna korrodeerumist.

Eelised

 • See on kiire viis katlakivi eemaldamiseks pinnalt
 • See on soodne võrreldes teiste professionaalsete katlakivieemaldusteenustega.

Puudused

Mõned tugevad katlakivi eemaldus kemikaalid nõrgendavad aluspinna pinda.

Saadame teile pakkumise lähima 24-48h jooksul.